Match? - #1 Dating App.

Sosyal
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 97.2 MB
  • Version 17.09.01
  • Dil Türkçe
  • Firma Match.com LLC
Match.com LLC stüdyosu tarafından üretilen Match uygulaması sizlere muhteşem bir sohbet ortamı oluşturuyor.

Match.com LLC stüdyosu tarafından üretilen Match uygulaması sizlere muhteşem bir sohbet ortamı oluşturuyor.

Günlük koşuştumacanızın ardından bir arkadaşınız ile oturup kahve keyfi yapmak istiyorsunuz ve arkadaşınız mı yok. Hiç üzülmeyin, Match uygulaması sizlere arkadaş bulma konusunda oldukça yardımcı olacak bir uygulamadır. Uygulamamıza İOS mobil cihazınıza ücretsiz indirerek kullanabilir ve eğlenerek çeşitli insanlar ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Günlük hayatımızdan tutunda özel hayatımıza kadar her anlamda işimize yarayan mobil cihazlarımız arkadaş bulma konusunda da bizlere yardımcı olabilecek muhteşem bir icattır. Sizde mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu bu fırsattan yararlanın ve güvenli bir şekilde kendinize farklı sosyal ortam oluşturun. Hatta sevgiliniz yok ise Match uygulaması ile bunu bile halledebilirsiniz. İlk olarak uygulamaya kaydolun ve size ait bir fotoğraf ekleyin sonrasında karşı tarafta aradığınız kritereri yazın ve bekliyin. Arkadaşlarınız yavaş yavaş size gelecektir.

Milyonlarca insan arasından kendi aşkınızı bulabilirsiniz. Elbette ki bunların hepsini Match uygulamasını mobil cihazınıza indirerek yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Match? - #1 Dating App. indir
DİĞER SÜRÜMLER